ViksnaTrans LV RU EN
        Par mums              Pakalpojumi           Pieprasījums           Kontakticommand

Pakalpojumi

Auto pārvadājumi
“Vīksna Trans” uztur pastāvīgu informācijas apmaiņu ar vairāk kā 200 autopārvadātāju kompānijām Baltijas valstīs un Krievijas Federācijā, kas nodrošina jebkuru kravu pārvadājumu organizāšanu klientam izdevīgajos termiņos un maršrutos.

Jūras transports
“Vīksna Trans” specializējas pilnu un saliktu (LCL) kravu pārvadājumiem konteineros no Rietumu valstīm un Tālajiem Austrumiem uz Rīgu, tālākai kravu nogādei uz Baltijas un NVS valstīm. Saliktās kravas no ASV, Kanādas un Dienvidamerikas konsolidējas Antverpenē, no Tālo Austrumu valstīm - Honkongā. ASV un Ķīnā iespējama kravu piegāde ostās no iekšējiem rajoniem pa dzelzcelu vai ar autotransportu, kā arī no ostām uz iekšzemi.
Aģentattiecības ar virkni pārvadātāju dod iespēju piegadāt kravas praktiski no jebkuras valsts ostas uz Rīgu un atpakaļ.

Avio pārvadājumi
“Vīksna Trans” piedāvā avio pārvadājumus no ASV , Eiropas un Tālajiem Austrumiem. Vajadzības gadījumā iespējama kravu piegāde līdz tuvākajai lidostai.

Apdrošināšana
“Vīksna Trans” piedāvā kravu apdroāināšanu to parvadājuma laikā.

Dokumentu noformēšana
“Vīksna Trans” piedāvā muitas, transporta, kravas dokumentu noformēšānu pēc klienta pieprasījuma. Ir iespeja piegadāt kravu uz DDP noteikumiem Latvijā.